آیا تاکنون ثبت نام نکرده اید؟

سامانه داوری

تا کنفرانس

0

تا کنفرانس

تاریخ های مهم

آغازمهلت ارسال مقالات و ثبت نام1397/03/01

پایان مهلت ارسال مقالات (تمدید شد) 1397/06/10

پایان مهلت ثبت نام (تمدید شد)1397/06/10

آمار بازدید

کاربران آنلاین 7

بازدید روزانه 36

بازدید کل 215249

پوستر کنفرانس

راهنمای کنفرانس

توجه: برای ارسال مقاله ابتدا در سایت کنفرانس ثبت نام نمائید.

مراحل ثبت نام در سایت کنفرانس:

از منوی ثبت نام، گزینه ثبت نام در کنفرانس را انتخاب نموده و پس از وارد نمودن اطلاعات شخصی، تحصیلی و ... نام کاربری و رمز دلخواه خود را برای ورود به پنل کاربری تعیین نمائید. (خواهشمند است نام کاربری را به فارسی و ترجیحا بر اساس نام خانوادگی خود تعریف نمائید) سپس بر روی گزینه ثبت نام کلیلک نمائید. در این مرحله کد فعالسازی کاربری شما به ایمیلی که وارد نموده اید، ارسال می گردد. پس از ورود به ایمیل و کلیک بر روی لینک فعالسازی، پنل کاربری شما آماده به کار است.

 ازین پس می توانید با وارد نمودن کد کاربری و رمز ورود در بخش " ورود به سامانه" در سمت راست سایت وارد پنل کاربری خود گردید. خواهشمند است به اطلاعیه ها و پیام های دریافتی در پنل کاربری خود توجه نمائید.

ثبت نام با مقاله در کنفرانس:

پس از وارد نمودن کد کاربری و رمز ورود در بخش ورود به سامانه، وارد پنل کاربری خود می گردید. با کلیک بر روی آیکون مقاله، صفحه ی بارگذاری باز می گردد. در این صفحه، فایل چارچوب مقالات کنفرانس قابل دانلود است. البته می توانید این فایل را از صفحه اصلی سایت، منوی ارسال مقاله نیز دریافت نمائید. خواهشمند است پیش از بارگذاری، مقاله خود را در این چارچوب قرار داده و فایل word  و pdf آن را در یک فولدر زیپ نمائید.

پس از وارد نمودن اطلاعات شخصی نویسنده اول (و در صورت نیاز نویسنده های دوم و سوم)، فایل زیپ شده مقاله خود را بارگذاری و عنوان مقاله و محور  آن را در سایت وارد کنید. سپس چکیده مقاله را در کادر پایین کپی نموده و در مرحله اخر، گزینه " گواهی می دهم این مقاله در جای دیگر ارائه نشده" را در بالای صفحه سمت چپ تیک زده و بر روی گزینه ارسال مقاله کلیک کنید. در این مرحله مقاله شما ارسال گردیده و ازین پس درپنل کاربر در وضعیت "در حال انتظار" به نمایش در می آید. 

برای مشاهده نتیجه مقاله ارسالی خود، به بخش مقاله در پنل کاربری خود رفته و لیست مقالات ارسالی را مشاهده نمائید. هرگاه وضعیت مقاله شما " در حال داوری" باشد، بدین معنی ست که دبیرخانه همایش مقاله شما را برای بررسی به داوران ارسال نموده است. پس از دریافت نظر نهایی داوران، چنانچه مقاله شما مورد پذیرش قرار گیرد، وضعیت مقاله " تایید" و چنانچه پذیرش آن مشروط به انجام اصلاحاتی از سوی کاربر باشد، گزینه "نیاز به ویرایش" در جلوی مقاله نشان داده میشود. در این صورت کاربر می تواند اصلاحات مورد نیاز را در بخش نظر داوران مشاهده نماید. جهت ارسال فایل ویرایش شده مقاله، بر روی آیکون "ویرایش مقاله" در لیست مقالات ارسالی کلیک نموده و فایل جدید را بارگذاری و ارسال نمائید. ازین پس مجددا منتظر دریافت نتیجه داوری باشید.

کاربرانی که تایید مقاله خود را دریافت نموده اند می توانند با واریز هزینه شرکت در کنفرانس، ثبت نام خود را قطعی نمایند. جهت واریز هزینه ثبت نام در کنفرانس به بخش امور مالی رفته و از میان گزینه های ثبت نامی، گزینه مورد نظر خود را انتخاب نموده و پرداخت نمائید. در این مرحله ثبت نام شما قطعی می باشد.

ثبت نام بدون مقاله در کنفرانس:

پس از وارد نمودن کد کاربری و رمز ورود در بخش ورود به سامانه، وارد پنل کاربری خود می گردید. پس از ورود به پنل کاربری، جهت واریز هزینه ثبت نام در کنفرانس به بخش امور مالی رفته و از میان گزینه های ثبت نامی، گزینه مورد نظر خود را انتخاب نموده و پرداخت نمائید. در این مرحله ثبت نام شما قطعی می باشد.

دریافت گواهی شرکت در کنفرانس:

در صورت ثبت نام حضوری، گواهی پذیرش مقاله و حضور در کنفرانس در روز همایش به پژوهشگران محترم اعطا خواهد شد.  در صورت ثبت نام غیر حضوری، گواهی پذیرش مقاله پس از همایش به آدرس پستی که کاربر در سایت درج نموده است، ارسال می گردد.

توجه: گواهی پذیرش مقاله به نام نویسنده اول (شخص ارسال کننده مقاله که در سایت کنفرانس ثبت نام نموده است) صادر و نام نویسندگان دیگر، به عنوان همکار در آن ذکر می گردد. چنانچه نویسندگان دوم و سوم نیز مایل به دریافت گواهی پذیرش مقاله باشند، می توانند در سایت کنفرانس ثبت نام نموده و هنگام واریز هزینه، گزینه های ثبت نام با مقاله را انتخاب نمایند، اما نیازی به ارسال مجدد فایل مقاله نمی باشد. در این صورت به نام آن ها نیز گواهی صادر خواهد شد.

توجه:

در صورت وجود هرگونه سوال، ابتدا بخش پرسش های متداول در سایت را بررسی نموده و چنانچه پاسخ مورد نظر خود را نیافتید با دبیرخانه کنفرانس، تماس حاصل نمائید.

تلفن دبیرخانه:   02833665275 و 02833670058 داخلی 4246      و         09397162210

 

حامیان مالی

گالری تصاویر